ПЕРЛИНА ПОДІЛЛЯ

«Кам’янець-Подільський+Хотин»

04.00- виїзд із санаторія «ПРОЛІСОК»

09.00-13.30 – приїзд  до м. «Кам’янецьПодільський. Неймовірна чотиригодинна екскурсія Старим та Новим містом Камянцем. Відвідання неповторного архітектурного комплексу XII–XVIII ст, Камянець-Подільської фортеці до якої «приклали руки» виданті скульптори та архітектори Італії, Нідерландів, Вірменії, Польщі, Франції, Туреччини,ін. До складу Кам’янецької фортеці входять одинадцять башт, кожна з яких має свою назву та цікаву історію. Саме Ви зможете почути історію старовинного міста, поринути в час середньовічної епохи. відчути себе справжнім «героєм того часу».А також насолодитися неповторними краєвидами Подільської природи, яка красива у будь-яку пору року! Море вражень, 1000 фото на згадку!!!

Кам'янець-Подільська фортеця
Кам’янець-Подільська фортеця

13.30-14.00- ОБІД

14.00-17.00 –Переїзд до м Хотин Відвідання старовинного середньовічного міста Хотин та наймогутнішої європейської Фортеці,яка посідає помітне місце в історі як нашого слов*янського народу так і всієї Східної Європи!!!

Хотинська фортеця
Хотинська фортеця

Сама «Державний історико-архітектурний заповідник «Хотинська фортеця» у 2000 р. та 2011р,тобто двічі стала переможцем акції  «7 чудес України».

17.00-22.00- відїзд із м Хотин та прибуття до санаторію «ПРОЛІСОК»

Додатково оплачуються вхідні квитки до фортець: по 20 грн та власні витрати!

 

Залишити відповідь