Підводна витяжка – апаратний метод ефективного лікування захворювань хребта та суглобів людини, який добре себе зарекомендував і успішно застосовується. Підводне витягування є продуктивною і успішною методикоюВ результаті такої процедури усувається компресія защемленого спинномозкового корінця (корінцевий синдром), в тому числі защемлення сідничного нерва, збільшується відстань між хребцями, що приводить до втягування міжхребцевого диска та відновлення його живлення і є важливою складовою в процесі лікування міжхребцевої грижі. При цьому знімається біль в спині та лікується протрузія чи міжхребцева грижа і створюються умови для виправлення зміщення хребців.

Підводний душ масаж – це лікувально-профілактична процедура, в основі якої лежить масаж тіла людини, зануреної в ванну з водою, струменем води під тиском. В основі дії підводного душу-масажу лежить температурний і механічний ефект. Підводний душ-масаж підсилює кровопостачання шкіри, підвищує діурез і обмін речовин, активує трофічні процеси, покращує тургор шкіри.

Душ Шарко – це струменевий душ, за допомогою якого на тіло під великим тиском направляється по черзі спочатку гаряча , а потім холодна вода. Дана процедура позитивно впливає не тільки на загальний фізичний стан організму, але також сприяє зняттю стресу, психічної напруги і підняттю настрою. 

Циркулярний душ-  має загальнозміцнюючу і тонізуючу дію, підвищує емоційну і фізичну активність, підвищує обмінні процеси, сприяє виведенню шлаків і токсинів, активно впливає на розщеплення жирів (особливо ефективно при целюліті), збільшує приплив крові до всіх внутрішніх органів, підвищує тонус шкіри. Відпускають процедуру циркулярного душу за допомогою системи тонких вертикальних трубок з дрібними дірочками на внутрішній поверхні, розміщених по кругу і замкнутих зверху і знизу неповним кільцем. Через ці отвори вода різної температури під тиском прямує на тіло пацієнта, подразнюючи периферичні рецептори.

Висхідний душ “Аквапедіс” –  зміцнює м’язи анального сфінктера, промежини, покращує кровообіг, посилює перистальтику кишківника при хронічних колітах і функціональних розладах кишківника, тонізує зону статевих органів і підвищує тонус мускулатури.Показаний висхідний душ для лікування геморою, хронічної анальної тріщини, закрепів, нічного нетриманні сечі, при порушеннях статевої функції, простатиті.

Душ ВІШІ-   позитивно впливає на нервову систему, надає лімфодренажной дію, покращує кровообіг і м’яко стимулює рефлекторні зони.Процедура полягає у дії на тіло теплих струменів, що нагадують ласкавий літній дощ. Ці струмки створюють слабкий тиск, і на поверхні шкіри утворюється так звана зона підвищеної іонізації, завдяки чому поліпшується кисневий обмін. Рецептори шкіри дратуються від механічного та температурного впливу, кровообіг покращується, а напруга спадає.

Басейн –  застосування прісної води з лікувальною метою. Це метод лікування,профілактики і медичної реабілітації з метою відновлення порушених функцій організму.

Важливе місце в широкому спектрі оздоровчих та лікувальних процедур займає низькоінтенсивне лазерне випромінювання.Застосування лазерного випромінювання з певними параметрами являється ефективним антимутагенним фактором, воно стимулює відновлення хромосомних пошкоджень, сприяє відновленню імунітету, функцій кісткового мозку, мікроциркуляції в життєво важливих органах, застосовується в комплексному лікуванні синдрому хронічної втоми та підвищує працездатність і якість життя хворих.  

Гордістю санаторію – є власне джерело цілющої мінеральної води. Хлоридно-натрієво-бромну воду застовують для внутрішнього та зовнішнього вживання. Лікування світлом та водою доповнює оксигенотерапія, синглентно-киснева терапія, а також вживання фіточаїв. Повітря, насичене пахощами цілющої сосни, надзвичайно позитивно позначається на одужанні пацієнтів. А лікувальні трави працівники санаторію збирають на екологічно чистій території «Проліску». До того ж самі вирощують трави для корисних фіточаїв. А якщо вам пощастить потрапити до санаторію під час дозрівання суниць, то зможете поласувати ягодами прямо на лісовій галявині. А разом з тим отримаєте запас вітамінів на цілий рік та відчуєте надзвичайний аромат солодких ягід.