Електрокардіографія – це метод електрокардіографічного дослідження для вивчення стану серцево-судинної системи в осіб будь-якого віку, визначення патологічних станів.

Фонокардіографія — діагностичний метод графічної реєстрації серцевих тонів і шумів. Дослідження дає змогу об’єктивно оцінити інтенсивність, тривалість тонів та шумів серця, їх характер і походження, записати нечутні під час аускультації 3-ій та 4-ий серцеві тони.

Реоенцефалографія (РЕГ) – це метод дослідження церебральної гемодинаміки, що дає можливість отримати об‘єктивну інформацію про тонус, еластичність стінки і реактивність судин мозку. Обстеження оцінює периферичний судинний опір, величину пульсового кровонаповнення судинного русла на рівні магістральних судин (артерій розподілу), дрібних артерій і мікроциркуляторного русла (артерій опору). 

Ультразвукове́ дослідження всіх органів — діагностична процедура, що пов’язана з використанням ультразвуку для отримання даних про акустичні властивості живих тканин чи про характер току крові в судинах.

Сканування крові проводиться на темнопольному мікроскопі за допомогою діагностичного комплексу. На підставі сканування крові робиться висновок: про стан обміну речовин (жирового, білкового, вуглеводного, фосфорно-кальцієвого), який залежить від роботи підшлункової залози, печінки та інших органів, і порушення якого може призвести до анемії, атеросклерозу, подагри, остеопорозу; про стан імунітету; про дисбактеріоз кишечника.

Кольпоскопія – це високоточний метод діагностики патології шийки матки за допомогою бінокулярного мікроскопа – кольпоскопа. Процедура є обов’язковою при профілактичних оглядах жінок і незамінною для ранньої діагностики доброякісних змін та встановлення початкових стадій раку шийки матки.