•  

 

Харчування

 

Щоб приготувати для гостей «Проліску» смачні та корисні страви, кухарі санаторію використовують пароконвекційні печі, екологічно чисті продукти, поєднують традиції української кухні з дієтичними рекомендаціями лікарів. Збалансоване, смачне та здорове харчування буде Вам до смаку.

 

Різноманіття вітамінного столу, широкий вибір меню, а також кондитерські смаколики не залишать Вас байдужими та сприятимуть позитивним змінам у Вашому організмі.

На території санаторію для Вас працюють:

– Їдальня

– Ресторан

– Кафе-бар з літньою терасою

– Фітобар з широким вибором лікувальних чаїв та кисневих коктейлів

Родзинки фітобару – фіточаї та киснева пінка. Киснева пінка – це коктейль, який насичує організм киснем, покращує метаболічні процеси і травлення. Його рекомендують приймати дітям для покращення апетиту, а дорослим для загального збереження та зміцнення здоров’я. Фіточай – це рослинний трав’яний чай із лікувальних трав, який вживають для профілактики і лікування різних хвороб, а також нормалізації роботи внутрішніх органів. 

Ідивідуально підібрані рецептури сприятимуть відновленню та оздоровленню Вашого організму.

Сніданки, обіди й вечері – на вибір клієнтів

У «Проліску» організоване повноцінне харчування гостей – трьохразове або п’ятиразове дієтичне харчування згідно призначення лікаря. Для приготування їжі використовують пароконвекційні печі. Це професійне теплове обладнання, яке дає можливість витримувати спеціальну технологію приготування, зберегти всі корисні речовини та зберегти унікальний запах і смак продуктів.

Гості санаторію можуть вибрати те, що їм смакує та самостійно скласти власне меню*. Для цього Ви отримаєте спеціальні бланки,  де зможете обрати не тільки номер дієти, а й назву страви.

* за умови придбання путівки із зазначенням харчування

Смачне лікування

Для максимального оздоровлення гостей санаторію наші спеціалісти готують страви, які Вам рекомендують лікарі та які відповідають наступним дієтам:

  • № 1 – сувора дієта, яка призначається згідно рекомендацій лікаря у післяопераційний період, а також при виразці шлунку та дванадцятипалої кишки в період одужання після різкого загострення і при нерізкому загостренні; при нерізкому загостренні хронічного гастриту зі збереженою або підвищеною секрецією; при гострому гастриті у період одужання,
  • № 5 – призначається при захворюваннях шлунково-кишкового тракту або для профілактики, 
  • № 7 – призначається при захворюваннях нирок і порушення їх функції, 
  • № 8 – дієта, яка застосовується при ожирінні та призначається з метою впливу на обмін речовин, 
  • № 9 – дієта для лікування цукрового діабету, яка характеризується зниженою енергоцінністю, що досягається за рахунок зменшення кількості легкозасвоюваних вуглеводів та тваринних жирів, 
  • № 10 – призначається при захворюваннях серцево-судинної системи для поліпшення кровообігу, нормалізації водно-сольового балансу і жирового обміну, а також для поповнення вітамінів і мінералів, які беруть участь у роботі серця,
  • № 15 – для забезпечення фізіологічно нормальним харчуванням у лікарняних умовах.  

 

Ми піклуємося про Ваше здоров’я поки ви насолоджуєтеся відпочинком

 

Домашня кухня

Екологічно чисті продукти, пароконвекційний спосіб приготування страв, традиційні рецепти старовинної української кухні, поєднані з дієтичними вимогами, – такі особливості харчування до смаку відпочивальникам санаторію. Різноманіття вітамінного столу, широкий вибір меню, тутешні кондитерські смаколики не залишать вас байдужими.