Гірудотерапія: Лікування п’явками широко застосовується в сучасній медицині. Використовуються при цьому не будь-які, а тільки медичні п’явки. Така п’явка є стерильною, тобто не може занести в організм пацієнта ніяку інфекцію. Використовується кожна п’явка тільки один раз.
Показання до гірудотерапії: 
– показано людям, схильним до розвитку застійних явищ;
– при геморої, тромбофлебіті, мастопатії, а також варикозі ніг і тазу;
– при лікуванні гінекологічних захворювань: міомі матки, ендометріозі;

– при лікуванні гінекологічних захворювань: міомі матки, ендометріозі, хронічних запальних процесів, клімактеричних розладів, порушень менструального циклу, кістах яєчників;

– може допомогти жінкам, які страждають безпліддям;

– різні захворювання серцево-судинної системи: гіпертонію, ішемію, різні дистонії, атеросклероз, стенокардію, інсульт, інфаркт і т.д; 

– відступають різні шкірні захворювання: дерматози, псоріаз, нейродерміт, вугрі, фурункульоз, екземи, червоний вовчак;

– при трофічних виразках;

– при боротьбі з ожирінням, целюлітом, діатезом, камінням;

– при лікуванні урологічних захворювань, цукрового діабету, захворювань очей, щитовидної залози, порожнини рота, гайморитів і отитів;

– ефективні при головних болях, неврозах і запамороченні, епілепсії, мігрені, невритах слухових нервів;

– при лікуванні радикулітів, ревматизму, артриту, артрозу, остеохондрозів;

– прискорює загоєння ран і відновлення після травм. П’явки знімають набряк;

– при запорах, холециститах, гастритах, панкреатитах, колітах, цирозі і дискінезії жовчовивідних шляхів.

Пресотерапія – процедура проводиться за допомогою апарату для пресотерапії і костюма, які забезпечують лімфодренаж в тканинах, які знаходяться під впливом. Костюм складається з штанів і куртки, що складаються з сегментів. Стисле повітря подається під тиском послідовно в різні сегменти костюма. Пресотерапія призначається для схуднення, від целюліту, для лікування варикозного розширення вен, зняття болю після фізичних навантажень, зняття набряків, а також підвищення загального тонусу тіла. За допомогою стиснутого повітря, що подається через 
спеціальний костюм, виробляється вплив на лімфатичну систему. Таким чином, забезпечується стимуляція рецепторів клітин, що відповідають за розщеплення жиру. У результаті клітини звільняються від надлишків рідини, а людина худне або позбавляється від целюліту.

Суха вуглекисла ванна – є методом лікування, в ході якого на організм пацієнта (крім голови), що знаходиться в мішку, спеціально призначеному для цього, впливає штучно приготовлений вуглекислий газ для медичних цілей. Цей метод лікування має складний механізм впливу на організм. Так, вуглекислий газ, проникаючи через шкіру, підвищує вміст в організмі водоактивних речовин, що надають капіляро-розширучую дію. Цей процес сприяє поліпшенню кровотоку, збільшення хвилинного і ударного об’єму серця. Сухі вуглекислі ванни позитивно впливають на артеріальний тиск. Завдяки цим процедурам дихання пацієнта стає більш рідким і глибоким. Після застосування таких ванн значно активізується газообмін, поліпшується процес утилізації кисню, прискорюється обмін речовин, підвищується імунітет, поліпшується функціонування серцево-судинної і нервової системи.

Інформаційно-хвильова терапія – застосовується для безмедикаментозного лікування, профілактики та реабілітації різних захворювань; для усунення больових синдромів, корекцій порушення фізіологічного стану організму людини при іммунодефіцитних і професійних захворюваннях, а також при порушеннях, викликаних радіаційною дією, для виведення з організму 
радіонуклідів, при невідкладній допомозі. Інформаційно-хвильова терапія – новий напрям в медицині, заснований на принципі інформаційного обміну між біосистемою та зовнішнім середовищем.

Фінська сауна: медики вважають фінську сауну відмінним способом очищення організму від шлаків і відновлення роботи м’язів. Сауна допомагає розслабитися, зняти стрес, і звичайно, позитивно впливає на шкіру. Фінська сауна поліпшує кровопостачання шкіри, і дає позитивний косметичний ефект без будь-якої алергії, на відміну від багатьох косметичних засобів. Корисною для здоров’я фінську сауну робить оптимальне співвідношення вологості і температури. Оздоровчий ефект також пояснюється тим, що гаряче повітря, яке ми вдихаємо, стимулює постачання кров’ю слизових оболонок дихальних шляхів, і збуджує їхні клітини. Сильний розігрів тіла покращує і прискорює обмінні процеси – цим пояснюється і благотворний вплив на шкіру. У результаті відвідування фінської сауни не тільки віддаляється безліч токсинів і шлаків. Наші легені починають працювати інтенсивніше, серце активніше перекачує кров, стимулюється кровообіг у всьому організмі, що позитивно впливає на роботу.

Інфрачервона сауна – спеціальна кабіну, в якій встановлені інфрачервоні випромінювачі. Кабіна виготовлена з натурального дерева. Інфрачервоні хвилі прогрівають тканини, органи, м’язи, кістки і суглоби людини. Вони також прискорюють потік крові і лімфи. За рахунок цього посилюється метаболічний обмін у м’язах, поліпшується живлення м’язів і відбувається різке посилення постачання тканин всього організму киснем. Це сприяє підвищенню імунітету та профілактики різних захворювань. Організм очищається від шлаків і токсинів. Пори шкіри відкриваються, що покращує її.

Бішофітні аплікації – мають протизапальну, аналгетичну і протимікробну дію, стимулюють регенерацію. При електрофоретичному застосуванні спричиняють низку резорбтивних явищ, мають заспокійливий, помірний гіпотензивний та антиангінальний ефекти. Поліпшують скорочувальну функцію міокарда. Застосовують при деформуючих артрозах, ревматоїдному артриті, радикуліті, люмбалгії та інших хронічних запальних захворюваннях і дистрофічних захворюваннях опорно-рухового і нервово-м’язового апарату; а також при лікуванні інфікованих ран, гіпертонічної хвороби І – ІІ ступеня, вегетосудинної дистонії, легких форм ішемічної хвороби серця.

Фітобочка – це унікальний метод оздоровлення за допомогою цілющого впливу лікарських трав та пари на організм людини. Це спеціальна закрита кабіна, зроблена із екологічно чистих матеріалів. Людина заходить всередину через дверцята, де є місце для сидіння та отвір для голови. Саме той факт, що голова людини знаходиться під час сеансу назовні, дозволяє уникнути таких неприємних моментів, як головокружіння, підвищене серцебиття чи тиск. Таким чином, подібна процедура не має жодних побічних дій, якщо не враховувати індивідуальну непереносимість конкретних компонентів ефірних масел і трав.
Важливим елементом конструкції є система паропроводу, через який кабіна насичується парою з лікувальними екстрактами. Це очищує організм від токсинів на клітинному та тканинному рівнях. 

Термо-спа – володіє ефектом флоатації (погойдування на воді) – це унікальний метод психосоматичної релаксації. Флоатація допомагає зняти м’язову напругу, запускає ланцюгову реакцію розслаблення, доходячи до кожного органу, тканини або клітини. Прийом процедур особливо приємний, оскільки при зануренні у ванну відчувається невагомість, обрана відповідна температура,створює особливий комфорт, ніжно прогріваючи тіло, розслабляються всі групи м’язів, знімається навантаження на хребет. Термо-СПА дозволяє комбінувати обгортання, безконтактну ванну і безконтактний водний масаж. Відчуйте на собі неймовірне блаженство!