Новини

Вибрані

Підписали Меморандум про співпрацю із Ківерцівським національним природним парком «Цуманська пуща»✅️

«Пролісок» є невід’ємною частиною Цуманської пущі, тож варто поглиблювати нашу співпрацю.

Переконані, що наше партнерство розширить можливості для розвитку санаторію та національного парку. Головна наша мета – розробляти спільні проєкти, програми та партнерські ініціативи для участі у регіональних, всеукраїнських та транскордонних проєктах.

Ми уже напрацьовуємо спільні заходи разом із колективом «Цуманської пущі» та впевнені: «Пролісок» стане ще кращим

Вибрані

Санаторій Матері та Дитини “Пролісок” шукає в дружню команду нового масажиста та медсестру!

Доброго дня!
Ми шукаємо в нашу дружню команду нового масажиста та медсестру.

Нам важливо
– професійне виконання роботи
– відповідальне відношення
– бажання навчатись та розвиватись

ми гарантуємо:
– вигідні умови праці
– хороше робоче місце та професійні матеріали
– чудовий колектив

Усі деталі умов праці за номером +380674568749

Вибрані

Санаторій Матері та Дитини “Пролісок” відновив свою роботу

Запрошуємо Вас на відпочинок та проживання, доба від 940 грн.
У вартість входить:
– проживання
– харчування
– лікування

Насичене киснем повітря соснового лісу відразу поліпшить настрій та самопочуття, хоча це лише початок, далі у Вас буде можливість випити мінеральної води та приємно провести час біля річки, яка частково оминає територію санаторія. Після чого скуштувати смачні страви Ресторану “Пролісок”, який пропонує страви української та європейської кухні. Ви будете приємно здивованні широким спектром послуг лікувальної бази санаторія, наші кваліфіковані спеціалісти оберуть для Вас найефективніший шлях лікування чи реабілітації. А в просторих номерах з приємною атмосферою Ви зможете відволіктись від міської буденності, або ж при необхідності дистанційно продовжувати свою роботу з швидким Wi-fi. Якщо ви плануєте відрочинок з дітьми, Санаторій матері ти дитини “Пролісок” буде хорошим варіантом адже на території розташований дитячий майданчик, тенісний корт, басейни, спортивний майданчик, пляж.


Вибрані

Санаторій “Пролісок” включено до переліку реабілітаційних установ, закладів охорони здоров’я, які здійснюють заходи з реабілітації дітей з інвалідністю за державні кошти (постанова №309).

   У санаторії “Пролісок”здійснюють заходи із реабілітації дітей з інвалідністю за наступними нозологічними формами захворювання та реабілітаційними заходами:

 • з ураженнями опорно-рухового апарату;
 • з ураженням центральної і периферичної нервової системи, у тому числі ДЦП;
 • з психічними захворюваннями та розумовою відсталістю, у тому числі  із синдромом Дауна та  із Аутизмом;
 • з ураженнями органів слуху;
 • з ураженням внутрішніх органів;
 • з комплексної реабілітації;
 • з медичної реабілітації;
 • з фізичної реабілітації;
 • з соціальної реабілітації;
 • з психологічно-педагогічної реабілітації.

     Послуги реабілітації, які отримують діти за програмою :

 1. Електролікування:
  • дарсонвалізація;
  • гальванізація, електрофорез;
  • електростимуляція;
  • магнітотерапія;
  • УВЧ терапія;
 2. Водолікування (прісний та мінеральний басейни)
 3. Мінеральна вода «Проліскова» тричі на день за показами
 4. Лікувальні ванни (хвойна ванна, ванна з морською сіллю)
 5. Пелоїдотерапія (бішофіт)
 6. Теплолікування (парафін-озокерит)
 7. Інгаляційне лікування
 8. Ультразвукова терапія
 9. Галотерапія (комплекс “Соляна шахта”)
 10. Магнітолазеротерапія
 11. Фотоно-світлолікування
 12. Синглетно-киснева терапія
 13. Лікувальний масаж
 14. Лікувальна фізкультура
 15. Психотерапія, психокорекція
 16. Аромотерапія

Виїзне засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС

25 червня на чолі з головою районної державної адміністрації Аллою Гонтар, відбулося виїзне засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС, у санаторій «Пролісок», що у с.Грем’яче, з метою обстеження дотримання у закладі протиепідемічних заходів.

Варто зазначити, що санаторій «Пролісок» є перлиною нашого краю. Щороку відпочити сюди приїжджають не лише з усіх куточків України, а й з інших держав. Санаторій має унікальні сучасні діагностичну та лікувальну бази. Клінічні обстеження здійснює акредитована по вищий категорії лабораторія, а інструментальні дослідження проводяться на сучасному обладнанні. У лікувальному комплексі санаторію запроваджено більше шістдесяти різноманітних процедур. Показаннями для лікування є хвороби опорно-рухового апарату, ендокринної та нервової системи, захворювання органів травлення та органів дихання.

Впродовж останніх років заклад надає послуги з відпочинку та реабілітації військовослужбовцям, які брали участь в АТО/ООС.

«Пролісок» є платником податків до районного бюджету, який після утворення об’єднаних територіальних громад, та враховуючи карантинні обмеження в державі, ледве вдається виконувати.

Тож, аби прийняти правильне і виважене рішення, кожен із фахівців особисто оглянув, як у закладі дотримуються встановлених обмежень.

Територія закладу закрита для відвідування сторонніми. На в’їзді встановлений пропускний пункт, де цілодобово чергують охоронці, які перевіряють у тих, хто має намір потрапити до санаторію, наявність путівок, вимірюють безконтактним термометром температуру тіла та роз’яснюють необхідність дотримання встановлених правил.

Минувши перший контроль, люди потрапляють до адміністрації закладу, де у них знову ж таки перевіряють наявність усіх необхідних документів та довідок, детально ознайомлюють із правилами перебування в санаторії та чіткого дотримання усіх протиепідемічних заходів. Про ознайомлення з цими умовами та зобов’язання їх дотримуватися, кожен особисто підписує відповідний документ.

Усі приміщення закладу ретельно, за встановленим графіком, обробляють дезінфікуючими засобами. При вході до лікувального, спальних корпусів, їдальні, розміщені антисептики, захисні маски, рукавички, якими можуть скористатися відпочиваючі та відповідні пам’ятки-застереження. Для харчування облаштовано відкриту терасу. Також, за бажанням відпочивальника, сніданок, обід чи вечерю, йому доставляють безпосередньо у номер, де він проживає.

Графік лікувальних та оздоровчих процедур складений так, аби люди не стояли у черзі, а персонал мав змогу продезінфікувати робоче місце перед наступним пацієнтом.

Нині санаторій заповнений на 30 відсотків. Тут відпочивають волиняни – учасники АТО/ООС, яким довелося кілька місяців чекати можливості скористатися своїми путівками, а також сім’ї з Києва, Житомира, інших куточків України. Люди дуже задоволені закладом, послугами, які вони тут отримують. Вони свідомі того, що необхідно дотримуватися певних обмежень, адже ситуація з поширенням вірусу в державі та в регіоні зокрема, все ще напружена. Відтак, дотримуються соціальної дистанції та усіх встановлених у санаторії правил. Серед відпочиваючих, поширена думка про те, що у «Проліску» в них значно більше шансів не заразитися вірусом, аніж в будь якому іншому місці.

Тож, умови роботи закладу відповідають усім рекомендаціям головного санітарного лікаря України.

Підсумовуючи виїзне засідання голова районної державної адміністрації Алла Гонтар наголосила: «Прошу усіх, від кого залежить буде працювати санаторій чи ні, дуже виважено підійти до прийняття рішення. За словами Прем’єр-міністра України, сьогодні жоден уряд і жодна країна не можуть спрогнозувати, коли закінчиться COVID-19 і коли закінчиться карантин. Тому нам важливо суворо дотримуватися карантинних обмежень, але й зберегти ті підприємства, які працюють на території району».

Оздоровлення учасників АТО

У «Проліску» є сучасна лікувально-діагностична база, завдяки якій учасники АТО зможуть пройти реабілітацію захворювань хребта, органів травлення та дихання».

Цілюще повітря соснового лісу, термальний та прісний басейни, збалансоване корисне харчування, мінеральна вода з власної свердловини, фітолікування в доповнення до сімейної терапії – усе це є запорукою високого результату реабілітації.

З 27 жовтня в санаторії «Пролісок» відпочивають та оздоровлюються 26 учасників АТО та їхні сім’ї.
Це стало можливим завдяки ініціативі голови Волинської обласної ради Ірини Вахович та сприянню директора санаторію матері і дитини «Пролісок» Оксани Бугайчук.
В «Проліску» учасники бойових дій проходять не лише фізичну, але й психологічну реабілітацію. Кваліфіковані спеціалісти проводять лікувальні та психологічні заходи, спрямовані на попередження розвитку патологічних процесів після посттравматичних стресових розладів, що призводить до порушення соціальних зв’язків, професійної та особистісної дезінтеграції. Заняття спрямовані на усунення неврозів з порушенням труднощів у міжособистісному спілкуванні та соціальної адаптації.