Система тренажерів “David concept” – єдина методика в Україні, що дозволяє реалізувати строго індивідуальний підхід у розробці програм зміцнення хребта та реабілітації суглобів. Це стає можливим завдяки точному комп’ютерному тестуванню мускулатури хребта і суглобів пацієнта. Базуючись на результатах тестування формується максимально адаптований індивідуальний план реабілітаційних тренувань.

Ударно хвильова терапія — це вплив ударних хвиль на болеві зони в м’яких тканинах, що знаходяться навколо кісток. Це, в свою чергу, викликає подразнення нервів, що обумовлює підвищення порогу чутливості зі стійким зниженням больового синдрому.

Суха витяжка – тракційна терапія, пасивні та активні витягнення хребта за допомогою використання спеціальних блоків, кілець, поясів. Призначенна для здійснення осьового дозованого витягування і вібраційно-механічного впливу на м’язово-зв’язкову систему та сегменти хребта, а також суглобів, в ході реабілітаційних та профілактичних заходів.

Реабілітаційна кінезотерапія – лікування здійснюється за допомогою реабілітаційної клітки з підвісною системою. Представляє собою засоби що допомагають пацієнтам “звільнитися” від ваги власного тіла за допомогою спеціальної підвісної системи, та навантаження опорно-рухового апарату для відновлення амплітуди руху, нормалізації тонусу м’язів та збільшення їхньої сили. Та засоби що сприяють пасивному та/або активному відновленню рухомості рук та ніг.